Galeries en instellingen relevant voor  liefhebbers van glas

Arte Designo artedesigno
Aventurijnglasgalerie aventurijnglasgalerie
Glass Gallery Broft broftgalleries
Bowaldikunstuitleen bowaldikunstuitleen
Galerie Mariska Dirkx galeriemariskadirkx
Galerie de Hollandse Maagd dehollandsemaagd
Etienne Gallery etiennegallery
High Five Art highfiveart
Glasgalerie Kuhler
Kunst & Antiek Galery kunstrondjedordt
Galerie Klifart klifart
Galerie / Atelier Kunstlijn 13 kunstlijn13
Obsession of Art obsesionofart
Splinter & de Vos splinter
VDM Glaskunst vdm-glaskunst
Via Venezia viavenezia

 

Botterweg veilingen botterweg
Glashaus glashouse
Glas en Keramiekbeurs glaskunstbeurs
Stichting Glaskunst stichtingglaskunst
Glasrijk Tubbergen glasrijk
Glassteen glas-steen
Neues Glas / New Glas neuesglas-newglass
Nike Haverkamp restauratieatelier
Royal Leerdam royalleerdam
Vuur en Vlam Fonds vuur-en-vlam-fonds

Bent u nog geen lid maar is uw interesse gewekt?
Vanaf slechts € 60 per jaar wordt u nu lid van de Vereniging van Vrienden van Modern Glas, ontvangt u ons kwartaalblad én kunt u deelnemen aan al onze activiteiten.
Hier leest u meer over onze lidmaatschappen.