Galeries en instellingen relevant voor  liefhebbers van glas

4 D ArtGlas 4dartglas
Arte Designo artedesigno
Aventurijnglasgalerie aventurijnglasgalerie
Galerie Del Campo galeriedelcampo
Galerie Sous Terre sous-terre
Glass Gallery Broft broftgalleries
Bowaldikunstuitleen bowaldikunstuitleen
Galerie Mariska Dirkx galeriemariskadirkx
Galerie de Hollandse Maagd dehollandsemaagd
High Five Art highfiveart
Glasgalerie Kuhler
Kunst & Antiek Galery kunstrondjedordt
Galerie Klifart klifart
Galerie / Atelier Kunstlijn 13 kunstlijn13
Obsession of Art obsesionofart
Splinter & de Vos splinter
VDM Glaskunst vdm-glaskunst
Via Venezia viavenezia

 

Botterweg veilingen botterweg
Glashaus glashouse
Glas en Keramiekbeurs glaskunstbeurs
Stichting Glaskunst stichtingglaskunst
Glasatelier Licht in Zicht lichtinzicht-glas
Glaskunstatelier Hufra hufraglas
Glasrijk Tubbergen glasrijk
Glassteen glas-steen
IKA – Mechelen ika
Neues Glas / New Glas neuesglas-newglass
Nike Haverkamp restauratieatelier
Royal Leerdam royalleerdam
Vuur en Vlam Fonds vuur-en-vlam-fonds

Bent u nog geen lid maar is uw interesse gewekt?
Vanaf slechts € 60 per jaar wordt u nu lid van de Vereniging van Vrienden van Modern Glas, ontvangt u ons kwartaalblad én kunt u deelnemen aan al onze activiteiten.
Hier leest u meer over onze lidmaatschappen.