Kunstenaars en studios 2

P
Mieke Pontier miekepontier
Richard Price richardprice
R
Harry Raves inankira
Judith Reedijk dekunsttuinen
Wilma van Rees wilmavanrees
Marijk Renia renia
Rinus Rentmeester glasuus
Ria Rendes srikeramiek
S Rietkerk atelierdomstad
M.J. Rijnders zilver-enzo
Jenny Ritzenhoff jennyritzenhoff
Rini Ronckers rinironckers
Hilde de Rooij breekbaarlicht
Elly Rosseel ellyrosseel
S
Petra van Schaik kralenvanpetra
Ida Scheijgrond idascheijgrond
Lydia Schröder lidiaschroder
M Slager conservering
Jannie Slootweg divitroglaskunst
Sjaak Smetsers sjaaksmetsers
Bibi Smit bibismit
Marjan Smit marjansmit
Aja Snelleman ajasnelleman
Audry Soudant au3-art
Paul Spannenberg spannenberg
J van Steen
Dominiek Steinmeijer dominieksteinmeijer
Bert Sterk bertsterk
JanHein van Stipthout stipglas

 

T
Francien van Teevelen Hufraglas
Winnie Teschmacher teschmacher
Linne Teunissen tt2
Angelle Thijssen angenelle
Marijke Traast-Bos emeatelier
Simone Tuinenburg simone.tuinenburg
U
Annemarie van Uden annemarievanuden
Fons Uytdehaag wowglass
Ellen Urselmann ellenurselmann
V
Josy Vaassen josyvaassen
Theo Verboom oudittersum
Philipine Vinke bubblegilding
Ewout Vis ewoutvis
Arnout Visser arnoutvisser
Natyliya Vladychko vladychko
M van der Vooren vandervooren
W
Carry Wevers
Ans Wiessner glasatelierans
Antoon van Wijk antoonvanwijk
Karin Wijnand studiowijnand
Erik Winkler schitterend
Aletta Wittenberg alettashof
Fredy Wubben fredywubben
Z
Marleen van Zwienen marleenvanzwienen

 

Belgische Leden
Warner Beckmans warnerbeckmans
Gaby Berger gabyberger
Luc de Bruyne lucdebruyne
Chantal Delporte chantaldelporte
Liliane van der Elst lilianeglaswerk
Erwin Houssin erwinhoussin
Yvette Ickmans yvetteickmans
Hans Martens hansmartens
Nadia Matthynssens glaskunstnadia
Anne Notebaert annenotebaert
Nathalie Pontegies pontegiesart
Pia Raeymaekers piaraeymaekers
Mia Renders
Anja Segers anjasegers
Kristina Smidts kris-is
Fons Steenbeeke fonssteenbeeke
Kristel van Lent kristelvanlent
Cristine Vanoppen cristinevanoppen
Veerle Verschooren veerleverschooren
Tinne Vroonen mutinne
Internationale Leden
Renate Korinek art-glas
Koen Vanderstukken vanderstukken
Ellen Welten ellenwelte

 

 

Bent u nog geen lid maar is uw interesse gewekt?
Vanaf slechts € 60 per jaar wordt u nu lid van de Vereniging van Vrienden van Modern Glas, ontvangt u ons kwartaalblad én kunt u deelnemen aan al onze activiteiten.
Hier leest u meer over onze lidmaatschappen.