Kunstenaars en Studio’s

A
Afro van Aken
Melvin Andersen melvinandersen
Adrie Arendsman arendsman
Max Ausems maxausems
B
Foekje Bajema foekjebajema
Ans Bakker ansbakker
Ria Beekers sri keramiek
Gertjan van Beijnum glaslicht
Maria Bemelmans mariabemelmans
Fleur van den Berg fleurvandenberg
Bevo Glaskunst bevoglaskunst
Joost Bicker Caarten joostbickercaarten
Claudia Bidoggia bellavera
Frank Biemans frankbiemans
Saniye Bildercin kunstlijn 13
Anneke Bijleveld anderglas
Koos Bladt belaglaso
Theresese Bouwens moglas
Brenda Bleyenberg bleyenbergglas
Bosch Glaskunst boschglaskunst
Katinka Bosch katinkaartglas
Angela ter Braak angelaterbraak
Peter Bremers peterbremers
Sacha Brienesse atelierchanger
Anjo Brohm anjobrohm
Gert Bullee gertbullee
C
Anna Carlgren carlgren
Simsa Cho simsacho
Peggy Crince Le Roy artproject
D
Mini van Dijk minivandijk
Rachel Daeng Ngalle racheldaengngalle
Irene van der Does de Bye vetro colorito
Hermine van der Does vanderdoesglas
Jan Doms lefdynamics
Annette Du Burg annetteduburg
E
Anita Eijken anitaeijken
Marcellino Erven glassfusion
Ab Evenhuis lichtinzichtglas
F glasatelierfelderhof
Karin Faber ixoglaskunst
Titia Felderhof
Thea Figee theafigee
MarieLouise Fransen marielouisefransen
Marthe Fuld marthefuld
Paul Funcken paulfuncken
G
Josien Geerdink loligo
Geertje Geertsma geertjegeestma
Jacky Geurts jackaroo
Marije Gies magiesglas
Glasatelier Benedictus glasatelierbenedictus
Desiree Groot Koerkamp dechauxglasdesign
H
Nike Haverkamp nikehaverkamp
Denise Haseleers glasatelierdenise
Theo Have theotenhave
Hebels Knijpinga glaskunstalmere
Maria Hees mariahees.kunstinzicht
Daphne Hobbelen daphnehobbelendesign
Karin Hodes karinhodes
Jan Hooghiemstra janhooghiemstra
Hans Hovy hanshofy
Linda Huffelen glasuniek
Arres Huijgen artacademy
Jan Hulsmann atelierstoofweg

 

 

I
Krista Israel kristaisrael
J
Anton Janse antonjanse
Meggie Janssen cijfersenglas
Menno Jonker mennojonker
K
Floor Kaspers floorkaspers
Han de Kluyver handekluyver
Martine Knoppert martineknoppert
Jantine Koppert jantinekoppert
Hans Korving glasdingen
Lia Koster liakoster
Marieke Kramer thespiritofglas
Robert Kuijl Atelier Akwaaba
Jeroen Kuiper
L
Louis Larooy louislarooy
Henny Lamme hennylamme
Marijan Las glaskunstenaars
Patricia Lindeboom alaparicia
Oscar van der Linden oscarvanderlinden
Sabine Lintzen sabinelintzen
Marck Lobock hotmarksglas
Lopulalan Marco marcolopulalan
M
Corrie van der Meer – Giltay Dsjorbeau
Wilma Meijerink depottenbakkerij
Mari Meszaros marimeszaros
N
Barbara Nanning barbarananning
Maria Niessen glaskunsthaarlem
Candida Nugteren candidacreativeart
Geir Nustad geirnustad
O
Matthias van Olst matthiasvanolst
Yda Ovaa vanallesmetglas
Willem van Oijen willemvanoijen

Bent u nog geen lid maar is uw interesse gewekt?
Vanaf slechts € 60 per jaar wordt u nu lid van de Vereniging van Vrienden van Modern Glas, ontvangt u ons kwartaalblad én kunt u deelnemen aan al onze activiteiten.
Hier leest u meer over onze lidmaatschappen.