Kunstenaars en Studio’s

A
Afro van Aken
Adrie Arendsman arendsman
B
Foekje Bajema foekjebajema
 Ans Bakker ansbakker
Gertjan van Beijnum glaslicht
Maria Bemelmans mariabemelmans
Fleur van den Berg fleurvandenberg
Bevo Glaskunst bevoglaskunst
Joost Bicker Caarten joostbickercaarten
Claudia Bidoggia bellavera
Frank Biemans frankbiemans
Anneke Bijleveld anderglas
Koos Bladt belaglaso
Theresese Bouwens moglas
Brenda Bleyenberg bleyenbergglas
Bosch Glaskunst boschglaskunst
Katinka Bosch katinkaartglas
Peter Bremers peterbremers
Sacha Brienesse atelierchanger
Anjo Brohm anjobrohm
Gert Bullee gertbullee
C
Anna Carlgren carlgren
Simsa Cho simsacho
Peggy Crince Le Roy artproject
D
Mini van Dijk minivandijk
Irene van der Does de Bye vetro colorito
Jan Doms lefdynamics
Marijke Deinema marijkedeinema

 

E
Anita Eijken anitaeijken
Ab Evenhuis lichtinzichtglas
F
Karin Faber ixoglaskunst
Thea Figee theafigee
MarieLouise Fransen marielouisefransen
Marthe Fuld marthefuld
Paul Funcken paulfuncken
G
Geertje Geertsma geertjegeestma
Jacky Geurts jackaroo
Marije Gies magiesglas
Desiree Groot Koerkamp dechauxglasdesign
H
Wilma Haarman
Denise Haseleers glasatelierdenise
Theo Have theotenhave
Hebels Knijpinga glaskunstalmere
Maria Hees mariahees.kunstinzicht
Daphne Hobbelen daphnehobbelendesign
Karin Hodes karinhodes
Jan Hooghiemstra janhooghiemstra
Hans Hovy hanshofy
Linda Huffelen glasuniek
Arres Huijgen artacademy
Jan Hulsmann atelierstoofweg

 

 

I
J
Anton Janse antonjanse
Meggie Janssen cijfersenglas
K
Floor Kaspers floorkaspers
Han de Kluyver handekluyver
Martine Knoppert martineknoppert
Jantine Koppert jantinekoppert
Hans Korving glasdingen
Lia Koster liakoster
Marieke Kramer thespiritofglas
Robert Kuijl
L
Co Latumahin colatumahin
Louis Larooy louislarooy
Henny Lamme hennylamme
Marijan Las glaskunstenaars
Patricia Lindeboom alaparicia
M
Wilma Meijerink depottenbakkerij
Mari Meszaros marimeszaros
N
Barbara Nanning barbarananning
Maria Niessen glaskunsthaarlem
Candida Nugteren candidacreativeart
Geir Nustad geirnustad
O
Matthias van Olst matthiasvanolst
Yda Ovaa vanallesmetglas

 

 

 

 

Bent u nog geen lid maar is uw interesse gewekt?
Vanaf slechts € 60 per jaar wordt u nu lid van de Vereniging van Vrienden van Modern Glas, ontvangt u ons kwartaalblad én kunt u deelnemen aan al onze activiteiten.
Hier leest u meer over onze lidmaatschappen.